Jak Mierzyć Rozmiary Biustonoszy

rozmiary biustonoszy

Jak zmierzyć rozmiar biustonosza, a także wykres i kalkulator

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie wiesz jak każda inna kobieta, że ​​znalezienie rozmiaru stanika nie jest tak jednoznaczne, jak kiedyś myślałaś. Twój rozmiar stanika prawdopodobnie zmienił się przez całe Twoje życie, co może mieć wiele przyczyn, w tym wahania masy ciała i posiadanie dzieci.

Pomaganie innym kobietom w nauce mierzenia rozmiaru stanika jest częścią tego, co nas tu sprowadziło. Ucząc się różnych kształtów, rozmiarów i wymiarów milionów kobiet.
W tym artykule wyjaśnimy, jak zmierzyć rozmiar biustonosza w trzech prostych krokach, aby następnym razem, gdy wybierzesz biustonosz, będziesz mieć lepszy pomysł na to, na co zwrócić uwagę, próbując znaleźć najlepszy- dopasowany biustonosz.

Jak zmierzyć rozmiar biustonosza w 3 krokach

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza to nie tylko chwycenie miarki i zaznaczenie rozmiaru paska (gdyby to było takie proste!). W następnych trzech krokach zajmiemy się mierzeniem obwodu obwodu, następnie rozmiaru biustu i na końcu rozmiaru miseczki.

Określenie prawidłowych – i najbardziej aktualnych – wymiarów opaski, biustu i miseczki znacznie ułatwi Ci znalezienie biustonoszy, które pasują i pasują do Ciebie, bez względu na to, gdzie je kupisz. Dodatkowo, dzięki tym pomiarom, w końcu otrzymasz potwierdzenie, że możesz wyrzucić lub podarować te biustonosze z szuflady, które trzymałeś tylko po to, aby je zatrzymać.

Krok 1: znajdź swój rozmiar zespołu

Upewnij się, że nosisz biustonosz z lekką podszewką lub bez wypełnienia, zanim zmierzysz obwód. Wyjmij taśmę pomiarową i owiń ją ciasno na plecach, trzymając ją równolegle do ziemi i zmierz bezpośrednio pod biustem. Zaokrąglij w dół do najbliższej liczby parzystej i zanotuj rozmiar zespołu.

Krok 2: zmierz rozmiar biustu

Trzymaj taśmę mierniczą wokół pleców na poziomie opaski i mierz w najszerszej części klatki piersiowej, upewniając się, że taśma miernicza jest ciasno przy sobie i równolegle do podłoża. Weź kilka głębokich oddechów, aby taśma spoczęła w najwygodniejszej pozycji (ale nie za luźno!). Jeśli spadnie na pół cala, po prostu zaokrąglij w górę. To twój rozmiar biustu!

Krok 3: Określ swój rozmiar miseczki

Określenie rozmiaru filiżanki może być trudne, ponieważ rozmiary filiżanek mogą się różnić w zależności od producenta. Najczęstszym sposobem obliczenia rozmiaru miseczek jest odjęcie obwodu obwodu od rozmiaru biustu i skorzystanie z różnicy w celu określenia rozmiaru miseczki zgodnie z tabelą rozmiarów biustonoszy.

Tabela rozmiarów biustonoszy

Nierzadko zdarza się, że różne marki mają różne rozmiary biustonoszy. Ta rozbieżność występuje, ponieważ różne rozmiary biustonoszy często mają podobne wymiary z niewielkimi różnicami w rozmiarach miseczek i pasków.

A więc przejdźmy do sedna rozmiaru biustonosza. Zacznij od aktualnego rozmiaru biustonosza i skorzystaj z poniższej tabeli, aby doprecyzować oszacowanie i dopasowanie rozmiaru biustonosza.

Czy masz odpowiedni rozmiar biustonosza?
Jedynym sposobem, aby stwierdzić, czy rozmiar biustonosza podany przez kalkulator i tabelę rozmiarów biustonosza jest właściwy, jest poddanie go testowi. Przymierz biustonosze różnych marek w swoim rozmiarze i zobacz, czy każdy z nich zapewni Ci taki sam komfort i wsparcie.

Jak wygląda właściwe dopasowanie:

Paski pozostają na Twoich ramionach i nie wbijają się.
Opaska dobrze przylega do pleców na dowolnym haczyku, najlepiej na tym luźnym. Powinno być wystarczająco dużo miejsca na wsunięcie jednego palca pod pasek.
Miseczki dobrze zakrywają piersi, bez przepełnienia i szczelin.
Fiszbiny wygodnie przylegają do piersi.

Możesz również spojrzeć na to z innej strony i określić, czy masz niewłaściwy rozmiar stanika, opierając się na charakterystycznych oznakach złego dopasowania biustonosza: szczeliny w miseczkach, paski i paski, które są albo zbyt luźne, albo ciasne, podciągający się pasek itp. .

Jak wygląda złe dopasowanie:

Paski wbijają się w ramiona, pozostawiając bolesne ślady lub zsuwają się, zwłaszcza jeśli są dopasowane do ciasnego dopasowania.
Pasek wydaje się zbyt ciasny lub luźny, zwłaszcza jeśli ściska się lub przesuwa się na najluzszym haczyku lub przesuwa się na najciaśniejszym haczyku.
Twoje piersi wypływają z miseczek lub miseczki mają luki.
Fiszbiny przylegają do biustu (nie tylko są niewygodne, ale wręcz uniemożliwiają ich wykonanie!).

Tak czy inaczej, nie zajmie Ci dużo czasu, zanim zorientujesz się, czy masz właściwy, czy zły rozmiar stanika. Dobre staniki są wygodne i zapewniają wsparcie. Jasne, istnieje wiele dobrych biustonoszy, ale oprócz wygody i wsparcia, najlepsze staniki są również dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, stylów i zaprojektowane z myślą o wszechstronności – co może być trudne do zdobycia, jeśli tego nie zrobisz. wiem, gdzie szukać.

Odwiedzaj nasz blog, aby uzyskać bardziej przydatne i pouczające artykuły.

Jak Mierzyć Rozmiary Biustonoszy

2 thoughts on “Jak Mierzyć Rozmiary Biustonoszy

  1. Pingback: commence the process of downloading flicks off of The online – Betadomainer

Leave a Reply

Scroll to top
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: